Katalogi on-line

Strona główna Projekty Warsztaty "Mamo, tato, nudzi mi się!" trwają
Warsztaty "Mamo, tato, nudzi mi się!" trwają

Jak wynika z opinii uczestników, zajęcia sprawiają dużo frajdy zarówno maluchom, jak i ich opiekunom, no i oczywiście bibliotekarkom Smile

W czasie warsztatów rodzice uświadamiają sobie znaczenie efektywnego spędzania czasu z dzieckiem, nabywają umiejętność kreatywnej zabawy, zdobywają wspólne z dziećmi doświadczenia artystyczne, i przede wszystkim zacieśniają z nimi więzi. Dzieci zaś zdobywają pierwsze, dobre doświadczenia związane z przestrzenią publiczną, skupiają uwagę rodzica wyłącznie na sobie, poznają ciekawe zabawy oraz czerpią radość z własnej i rodzica twórczości plastycznej.

Oprócz zajęć warsztatowych biblioteka proponuje uczestnikom, a po zakończeniu projektu także wszystkim czytelnikom, ciekawe tytuły poszerzające wiedzę dorosłych m.in. w zakresie psychologii rozwojowej, efektywnego spędzania czasu z dzieckiem i inspirujących zabaw z dziećmi (wykaz książek tutaj)

W bibliotece dla dzieci powstał także cieszący się dużym zainteresowaniem Kącik Malucha wyposażony
w przystosowane dla najmłodszych mebelki i zabawki.

Zapraszamy do śledzenia warsztatowych poczynań na blogu prb-projekt.blogspot.com

Miejska Biblioteka Publiczna im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ozorkowie
ul. Listopadowa 6b, 95-035 Ozorków      tel. (42) 710-31-17      redaktor: Danuta Trzcińska