Katalogi on-line

Strona główna Projekty PROGRAM ROZWOJU BIBLIOTEK. Runda III
PROGRAM ROZWOJU BIBLIOTEK. Runda III

21.793,05 zł to wartość sprzętu komputerowego przekazanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, do którego MBP w Ozorkowie została zakwalifikowana w roku 2013. Oprócz przekazanego sprzętu bibliotekarki skorzystały z wielu bezpłatnych szkoleń.

Ze względu na udział biblioteki w PRB zmieniono Regulamin korzystania z Internetu. Od 2013 r. korzystanie we wszystkich bibliotekach ozorkowskiej sieci jest bezpłatne.

W ramach Programu Rozwoju Bibliotek nasz zespół biblioteczny opracował

Plan Rozwoju Biblioteki na lata 2014-2016.

Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Zespół biblioteczny składał się z czterech pracownic biblioteki: Danuty Trzcińskiej (dyrektora), Grażyny Chmieleckiej (kierownika Filii nr 2), Marietty Kaźmierczak (kierownika Filii nr 1) oraz st. bibliot. Agnieszki Retkowskiej. W okresie od października 2013 r. do lutego 2014 r. osoby te uczestniczyły w 5 modułach szkoleń zorganizowanych w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Zajęcia odbywały się w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym w Wiewióczynie. Jednym z wielu realizowanych zadań było właśnie opracowanie Planu Rozwoju Biblioteki. Dokument został zaakceptowany przez trenera z Centrum Aktywizacji Lokalnej (CAL).

Miejska Biblioteka Publiczna im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ozorkowie
ul. Listopadowa 6b, 95-035 Ozorków      tel. (42) 710-31-17      redaktor: Danuta Trzcińska